TESLİMAT BİLGİLERİ

Verilen Sipariş Nasıl İptal Edilir?

İptal talebinizi iletmek için info@magecosmetics.com adresine e-mail gönderebilir veya +90 214 304 44 44 müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Aldığım Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

İade işlemlerinin gerçekleşmesi için öncelikli olarak sitemizde bulunan iade bölümünün doldurması gerekmektedir. Bu bölüm doldurulmadan yapılacak iade talepleri kabul edilmez.

Kozmetik ürünleri kişisel ürünlerdir. Bu sebeple iade edilecek ürünü açılmamış, orijinal ambalajında ve kutu içeriği eksiksiz şekilde fatura ile birlikte Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak iade notu ile Tepeören Mah. Özvatan Cad. Araylar Sanayi Sitesi B Blok No:22 34959 Tuzla/İstanbul adresine “Depo Bölümü Dikkatine” gönderebilirsiniz.

İade hakkından faydalanabilmeniz için; satın alınan ürünü kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile eksiksiz ve hasarsız olarak ve kozmetik ürünleri kişisel ürünler olduğu için ürünün kutusu açılmamış olarak teslim tarihinden itibaren herhangi bir gerekçe göstermeden ve cezai şart ödemeden ürünün tesliminden itibaren 14 (ondört) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

Hangi Ürünlerde İade Kabul Edilmez?

Tesliminden sonra ambalaj, bant, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünlerden, kullanım esnasında ALICI tarafından vücut ile birebir temas gerektiren iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerde, tek kullanımlık ürünlerde ve buna benzer ürünlerde arızalı/ ayıplı olması halleri dışında cayma hakkı kullanılamaz.

Teslimat Koşulları

Siparişiniz onaylandıktan stok adetinin müsait olması ve ürün bedelinin ödenmesi durumundan sonra en geç 48 saat içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilmek üzere kargoya verilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için sitemizden “Sipariş Takibi” kısmında e-posta adresiniz ve sipariş numaranız ile takip edebilirsiniz. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler elinize ulaşmadıysa teslimat problemleri için info@magecosmetics.com e-posta adresi üzerinden tarafımıza bildirebilirsiniz. Kargo masrafı müşteri tarafından ödenir. Ancak ücretsiz kargo kampanyalarında tarafımıza aittir

Ödeme

Taksitlendirme işlemlerinde, müşteri ve banka arasında imzalamış bulunan sözleşmenin ilgili hükümleri geçerlidir. Kredi kartı ödeme tarihi banka ile aranızdaki sözleşme hükümlerince belirlenir. Bankanın tarafınıza gönderdiği hesap özetinden taksit sayısını ve ödemelerini takip edebilirsiniz.

Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı (taksitli işlemlerde toplam taksit tutarları) müşteri tarafından onaylandıktan sonra, ilgili banka kartının posu üzerinden işleme alınır. Bu nedenle siparişler, sevk edilmeden önce müşteriye sipariş onay mesajı gönderilir.

Kapalı Sepetim
Kapalı Favoriler
Kapalı Son Görüntülenen
Kapalı
Kapalı
Kategoriler