Bizim Hikayemiz

Sektörde uzun yıllardır edinmiş deneyimlerimizi kendi fabrikamızda hayata geçirmek adına kurmuş olduğumuz Mage Cosmetics’e hoş geldiniz. Magecosmetics’de kendimizi hem sağlığı hem de güzelliği destekleyen yüksek kaliteli sabunlar üretmeye adadık. Ürünlerimiz, müşterilerimizin tercihlerine uygun geniş bir seçenek yelpazesi sunmak için doğal ve meyve bazlı içeriklerin yanı sıra farklı süt türleri ile üretilmektedir.
Firmamız yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti ilkeleri üzerine kurulmuştur. Esnek ve yüksek
otomasyona sahip üretim kapasitemiz ile değişen pazar trendlerine hızla uyum sağlayabiliyor ve
müşterilerimizin özel ihtiyaç ve taleplerini karşılayan özel sabunlar üretebiliyoruz.
Şirketimize zengin bilgi ve uzmanlık getiren deneyimli ortak ekibimizle gurur duyuyoruz. Onların rehberliği ile sektördeki en son gelişmelerden haberdar olabiliyor, ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirebiliyoruz.
Mage Cosmetics’de müşterilerimize en üst düzeyde kalite ve özen sunmak için çalışıyoruz.
Sabunlarımızda yalnızca en iyi malzemeleri kullanmaya ve bunları sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir şekilde üretmeye kararlıyız. Müşterilerimizin ve dünyamızın sağlığına ve esenliğine öncelik vererek herkes için daha iyi bir gelecek yaratabileceğimize inanıyoruz.
Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmekten keyif alacağınızı umarız.

Daha fazla MAGE

Mage Cosmetics olarak kendimizi müşterilerimizin beklentilerini aşan yüksek kaliteli ve yenilikçi
kişisel bakım ürünleri sunmaya adadık. Temel değerlerimiz,yaptığımız tüm işlerde bize rehberlik eder
ve şunları içerir;

Müşteri Odaklılık; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya ve beklentilerini aşan kişiselleştirilmiş çözümler sunmaya kendimizi adadık. Müşteri geri bildirimlerini dinliyoruz ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeye çalışıyoruz.
İnovasyon; İnovasyon konusunda tutkuluyuz ve doğal içeriklere ve çevresel sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızdan ödün vermeden üstün performans sunan yeni ve benzersiz ürünler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.
Dürüstlük; Tüm iş ilişkilerimizde dürüstlükle hareket eder, müşterilerimize, ortaklarımıza ve çalışanlarımıza dürüstlük, saygı ve adaletle davranırız. Tüm yasalara ve düzenlemelere uymaya ve en yüksek etik standartları sürdürmeye kararlıyız.
Kalite; En iyi kalitede malzemeleri ve üretim süreçlerini kullanarak ve sıkı kalite kontrol standartlarını koruyarak en yüksek kalitede ürünler sunmaya kendimizi adadık. Sürekli gelişmeye ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan veya aşan ürünler sunmaya kararlıyız.
Sürdürülebilirlik; Çevreyi koruma sorumluluğumuzun farkındayız ve hammadde tedarikinden ürünlerimizin üretimine ve paketlenmesine kadar işimizin her alanında sürdürülebilir uygulamaları kullanmaya kararlıyız. Çevresel etkimizi azaltmaya ve gelecek nesillere düzgün bir miras bırakmaya kararlıyız.
Bu temel değerlerimizi yaptığımız her şeye sahil ederek, mükemmel kalite, yenilikçi tasarım ve çevresel sürdürülebilirliği bir araya getiren lider bir kişisel bakım ürünleri sağlayıcısı olarak tanınmayı hedefliyoruz.

Gelişen teknoloji ve inovasyonları takip ederek ürün ağımızı genişletmek, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve pazardaki lider firmalar arasında yer almaya devam etmek.
Ürünlerimizde kullandığımız doğal içeriklerle çevremizi tehdit edecek küresel problemlerden sakınarak doğaya dostça yaklaşmak ve içinde yaşadığımız Dünya’nın bize miras ve geleceğe emanet olduğunu unutmadan kişisel bakım sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmaktır.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve sektörel ihtiyaçları doğru anlayarak yüksek kaliteye sahip ürünlerimizi
minimum maliyet ilkesiyle ulusal ve uluslararası pazarlarda erişilebilir kılmak.

Müşteri Odaklıyız ;Ürünlerimizi kullanan nihai tüketicilerimizi ve ürünlerimizi son kullanıcılar ile buluşturan iş ortaklarımızı dinler, onlarla empati kurar soru ve sorunlarına hızlıca cevap verip çözüm üretmeye çalışırız.

Araştırmacıyız ; Araştırmacı ruhumuzla yenilikçi ve fark yaratıcı ürünler üretiyoruz. Düşünmeye vakit ayırırız. Çözümlerimizi ve iş modellerimizi sürekli geliştirir, bizi farklılaştıracak olanı bulmaktan zevk alırız. Öğrenen ve gelişen bir iş kültürü ile çalışırız. Satış ve teknik ekiplerimizi, bulunduğumuz sektörde iş birliği yaptığımız firmaların kullandığı, en ileri bilgilerle donatır, yetkinleştiririz.

Güvenilirlik ; Müşterilerimiz ile tüm ilişkilerimizde adil, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir. Mevcut kalitemizi bozmadan daha üst seviyelere çıkarırken faaliyet gösterdiğimiz sektörde adil ticari politikalar güderiz. Sürdürülebilir kalite için çalışıyoruz.

Etik Değerlere Saygılıyız ; Çalıştığımız tüm iş ortaklarımız, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle kurduğumuz ilişkilerde dürüst, güvenilir ve saydam olmaya özen gösteririz. Tüm ilişkilerimizde adil, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir.

Mage Cosmetics tesisleri ve ürünleri dünya standartlarında kabul gören kalite belgelerine sahiptir. ISO 9001:2015 standartlarına uygun olarak tasarlanan tesisimiz, insan sağlığı ile ilişkilendirilebilecek her ürünün üretim aşamalarında ve uygulamalarında yüksek kalite seviyesine sahip olduğunu gösteren GMP (İyi İmalat Uygulamaları) sertifikasını ve İslami
kurallara uygun olarak üretilen ürünleri tescil eden HELAL Sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Bu belgeler kaliteye, kozmetik güvenliğine olan bakış açımızı ve ürünlerimizi kullanacak olan kişilere verdiğimiz önemi göstermektedir.
Firmamız vizyonu doğrultusunda ISO 9001:2015 standardı gereği kalite politikamız;
Gelişen teknoloji ve müşteri tarafından yöneltilen farklı ve yeni ihtiyaçlar doğrultusunda, kalitesi yüksek etkili çözümler sunmak ve ürün portföyümüzü genişletmek.
Tedarikçi ve müşterilerimiz ile kurumsal iletişim kurarak, güvenilir ve etkili bir şekilde çalışma sistemi oluşturmak, ilişkilerimizi desteklemek ve geliştirmek.
Sektörümüzde gerek hizmet kalitesi gerekse ürün kalitesiyle öncü firmalardan biri olmak.
Tedarikçi ve müşterilerimize hizmet sağlarken, tüm ulusal ve uluslararası mevzuat ve yasalara uymak.
Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde anlayıp, en etkili şekilde çözüm üreten güvenilir bir firma olmak.
Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini daha iyi seviyelere getirmek, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
Sunduğumuz tüm hizmetleri, politikamız doğrultusunda dokümantasyonu öğrenmiş, süreçleri doğru ve etkin bir şekilde yöneten, hedeflerimizi uygulayabilen nitelikli çalışanlarımız ile gerçekleştirmek.
Çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmak için, insan odaklı yaklaşım ile gelişimlerini destekleyen eğitim programları düzenlemek ve sorumluluklarını yerine getirebilmeleri için gereken kaynakları sağlamak.
Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek ve tüm süreçlerimizdeki verimliliğimizi uluslararası düzeyde rekabet edilebilecek seviyeye yükseltmek.
Politikamız doğrultusunda kalite hedeflerimize ulaşmak için kalite anlayışımızın sürekliliğini sağlayarak içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir firma olmak.
Ulusal ve uluslararası standartları ve yasal mevzuatı sürekli olarak tarayarak, kurduğumuz öz değerlendirme sistemi ile bu düzenlemelere tam uyumlu olarak çalışmaya devam edeceğiz.
Sürekli gelişim felsefemizi “ISO Yönetim Standartları” kurallarına entegre ederek, kaliteyi şansa bırakmayacağız. Sistemli çalışmanın önemini, organizasyonumuzdaki tüm kademelerde hissedilecek şekilde vurgulayarak bu anlayışı bir kurum kültürü haline getirmeye devam edeceğiz.

İlgili taraf (İç/Dış Bağlam) ihtiyaç ve beklentileri ile Müşteri memnuniyetini esas alarak, sürdürdüğümüz hizmet faaliyetlerinde, çevreye verilebilecek olumsuz etkileri en aza indirmeyi,
Faaliyetlerimizin, çevre ile ilgili hususlarda ülkemizdeki veya çalışılan ülkelerdeki yasal zorunluluklara ve diğer gerekliliklerine uyacağını,
Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde, geri dönüştürülebilir atıkları değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, doğal varlıkları korumak, canlı hayatı olumsuz
etkilememek, çevreyi kirletmemek ve olumlu yönde geliştirmek için gerekli tedbirleri alacağımızı,
Çevre yönetim çalışmalarımızı ve çevresel etkilerin azaltılması yönünde yaptığımız çalışmaları tüm süreçlerde geliştirerek, sürekli iyileştireceğimizi,
Çevre ile ilgili acil durumlar için riskleri belirleyip bunları azaltacağımızı,
Çalışanlara; çevre bilinci ile ilgili bilinçlendirme eğitimleri vererek onları geliştireceğimizi,
Bu doğrultuda Mage Cosmetics olarak Çevre Hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı taahhüt ederiz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:08.30-18.30
Salı:08.30-18.30
Çarşamba:08.30-18.30
Perşembe:08.30-18.30
Cuma:08.30-18.30
Cumartesi:Kapalı
Pazar:Kapalı

Kariyer

Mage’deki iş fırsatlarıyla ilgileniyorsanız lütfen bize e-posta gönderin: info@magecosmetics.com

BELGELERİMİZ

Kapalı Sepetim
Kapalı Favoriler
Kapalı Son Görüntülenen
Kapalı
Kapalı
Kategoriler